Marka: Inni
CESTAL Plus - tabletki do rozgryzania i żucia dla psów na odrobaczanie
Szybka dostawa
INFORMACJE O PRODUKCIE:
- przysmak dla psów,
- aż 90% mięsa z królika,
- aromatyczne i delikatne,
- przydatne przy szkoleniu,
- bogate w witaminy i proteiny,
- zaspokajają naturalną potrzebę żucia,
- nadają się dla ras dużych, średnich i małych,
HILTON Paski z królika 500g to smaczny i zdrowy przysmak dla psów, stworzony z myślą o ich potrzebach żywieniowych i radości z żucia. Wykonane aż w 90% z wysokiej jakości mięsa z królika, paski charakteryzują się wyjątkowym aromatem i delikatnością, które zachwycą każdego psa.
To idealna przekąska wspierająca szkolenie, pomagająca w motywacji i wzmacnianiu pozytywnych zachowań. Bogate w witaminy i proteiny, wspomagają zdrowie, witalność i dobrą kondycję Twojego pupila. Zaspokajając naturalną potrzebę żucia, pomagają także w utrzymaniu zdrowych zębów i dziąseł.
Przysmak nadaje się dla psów wszystkich ras – dużych, średnich i małych, oferując im nie tylko smakowitą nagrodę, ale także cenne wartości odżywcze. To doskonały wybór dla każdego właściciela, który chce zadbać o swojego psa w zdrowy i przyjemny sposób.
PRZECHOWYWANIE:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Zawsze pamiętaj o zapewnieniu psu świeżej wody pitnej.
- mięso z królika 75%, wątróbka królicza 15%, skrobia kukurydziana 5%, mąka ryżowa 3%, białko grochowe 2%
- białko surowe 30%, tłuszcz surowy 3%, błonnik surowy 2,5%, popiół surowy 3%, wilgotność 18%.