Marka: Inni
CESTAL Plus - tabletki do rozgryzania i żucia dla psów na odrobaczanie
Szybka dostawa
INFORMACJE O PRODUKCIE:
- w formie proszku,
- wspiera pracę układu oddechowego,
- dla gryzoni i królików,
RodeVit Respiro od DOLFOS to wyjątkowa kompozycja, stworzona z myślą o zdrowiu i funkcjonowaniu układu oddechowego Twojego pupila. Ten preparat, oparty na najwyższej jakości składnikach, dostarcza niezbędnego wsparcia dla prawidłowej pracy dróg oddechowych.
W środowisku pełnym alergenów, zanieczyszczeń i innych czynników wpływających na układ oddechowy, RodeVit Respiro staje się niezastąpioną tarczą ochronną. Dzięki zawartości starannie dobranych składników, preparat wspomaga oczyszczanie dróg oddechowych, minimalizując ryzyko podrażnień oraz infekcji.
DOLFOS RodeVit Respiro to nie tylko wsparcie w walce z negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Regularne stosowanie tego preparatu przyczynia się do regeneracji i wzmocnienia tkanki płucnej, co ma kluczowe znaczenie dla zachowania pełnej sprawności i komfortu oddychania przez Twojego czworonożnego przyjaciela.
Zadbaj o czystość i zdrowie układu oddechowego Twojego pupila z RodeVit Respiro od DOLFOS.
INSTRUKCJA STOSOWANIA:
- króliki: 2-4 miarki (1-2g) dziennie z pokarmem,
- szczury, świnki morskie, chomiki i inne małe gryzonie: 1-2 miarki (0,5-1g) dziennie z pokarmem,
W razie potrzeby mieszankę można podać w formie papki za pomocą strzykawki lub łyżeczki. W tym celu należy zmieszać proszek z wodą w stosunku 1:2 (1 miarka proszku na 2 marki wody) lub w większej ilości wody.
- Mąka lniana, nasiona anyżu (Pimpinella anisum, nasiona kozieradki (Trigonella foenum-graecum), ekstrakt z tymianku (Thymus vulgaris), ekstrakt z mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale), ekstrakt z prawoślazu (Althaea officinalis), ekstrakt z pączków igieł sosny (Pini gemmae), ekstrakt z dzikiej róży (Rosa canina), ekstrakt z jeżówki purpurowej (Echinacea purpurea), ekstrakt z czarnuszki (Nigella sativa), drożdże piwne
- Witamina C 15 000 mg, Beta-1,3/1,6-glukan, mannanooligosacharydy (MOS)